Boeien. Verbinden. Presteren. Webton.

Smoelenboek

Onze vereniging bestaat uit verschillende commissies. Bekijk het organogram. We zijn altijd op zoek naar meer helpende handjes, wil je wat doen, neem gerust contact met iemand op uit het bestuur.

Bestuur

Picture of Hela Klaczynski
Hela Klaczynski
Secretaris

secretaris@webton-hengelo.nl
06-16448142

Picture of Gertjan Knook
Gertjan Knook
Voorzitter

voorzitter@webton-hengelo.nl
06-23212316

Picture of Esther Vosmer
Esther Vosmer
Algemeen bestuurslid

T: 06-39686603
M: activiteiten@webton-hengelo.nl

Picture of Henk Kroon
Henk Kroon
Penningmeester

penningmeester@webton-hengelo.nl
06-21868368

Stichting Webton Top Volleybal

Picture of Jaap Heerze
Jaap Heerze
Voorzitter

jheerze@yahoo.com
074-2771006 / 06-53265940

Picture of Arjan Heupers
Arjan Heupers
Technische Zaken

arjanheupers@gmail.com
06-46047025

Picture of Frank Oort
Frank Oort
Sponsorzaken

f.w.oort@kpnmail.nl
06-20227550

Administratie en VSK

Picture of Kerensa Veldhuis
Kerensa Veldhuis
Wedstrijdsecretariaat

wedstrijdsecretariaat@webton-hengelo.nl
06-51995899

Picture of Sander Riezebos
Sander Riezebos
VSK (Voorzitter Scheidsrechters Kommissie)

vsk@webton-hengelo.nl
06-14105515

Picture of Hilde-Marie van Slochteren
Hilde-Marie van Slochteren
Teamtaken

Hvanslochteren77@gmail.com
06-55073440

Picture of Kerensa Veldhuis
Kerensa Veldhuis
Ledenadministratie

ledenadministratie@webton-hengelo.nl

Picture of Tieme Alberts
Tieme Alberts
Webmaster

webmaster@webton-hengelo.nl

Technisch commissie jeugd

Picture of Rik de Boer
Rik de Boer
Voorzitter jeugdcommissie

voorzitter-jeugd@webton-hengelo.nl
06-42938864

Picture of Herman Mulder
Herman Mulder
Secretaris

secretaris-jeugd@webton-hengelo.nl
074-2773273

Picture of Piet Westerink
Piet Westerink

Picture of Linda Koops
Linda Koops

Technisch commissie senioren

Picture of Tijmen Heil
Tijmen Heil
Voorzitter Technische Commissie Senioren + trainer

tc-senioren@webton-hengelo.nl
06-19268979

Picture of Birgit
Birgit
commissielid
Picture of Chaka
Chaka
Commissielid

Activiteiten commissie

Picture of Esther Vosmer
Esther Vosmer

T: 06-39686603
E: activiteiten@webton-hengelo.nl

Picture of Nienke Leussink
Nienke Leussink

Picture of Joëlle Klaassen
Joëlle Klaassen

Materiaal commissie

Picture of Jan Jaspers
Jan Jaspers

06 – 10987953

Picture of Rik de Boer
Rik de Boer
Zaalbeheer gemeente, contactpersoon jeugd

materiaalbeheerder@webton-hengelo.nl
06-42938864

Picture of Marcel Haarman
Marcel Haarman
Contactpersoon materialen senioren

materiaalbeheerder@webton-hengelo.nl
06-52690522

Toernooi commissie

Picture of Marco Weusthof
Marco Weusthof
organisatie jeugdtoernooi(en)

H.J.Weusthof@kpnmail.nl
06-57048342

Picture of Herman Mulder
Herman Mulder
Trainer Mini's Niveau 3

hermanmulder@home.nl
074-2773273

Sponsor commissie

Voor de sponsorcommissie zoeken wij nog een aantal enthousiaste mensen! Mocht je nu vragen hebben of interesse hebben om te sponsoren neem dan contact op met iemand van het bestuur!

Bar commissie

Picture of Marlies Bekhuis
Marlies Bekhuis

marlies.bekhuis@gmail.com
0651877132

Vertrouwenspersoon

Picture of Michael Heil
Michael Heil
Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@webton-hengelo.nl
06-12300121